Drukuj

plakat na fb pierwsza pomocCzy wiesz, że druga sobota września na całym świecie poświęcona jest pierwszej pomocy? To dzień, w którym przypominamy sobie, że każdy z nas może uratować życie – wystarczy wiedzieć, jak działać we właściwym momencie.

 

Z tej okazji 12 września 2025 r. (piątek) w godz. 10:00–13:00 zapraszamy do udziału w bezpłatnych pokazach pierwszej pomocy, które odbędą się w specjalnie przygotowanym namiocie, ulokowanym w pobliżu wejścia głównego Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu.

 

Na miejscu ratownicy medyczni pokażą, jak udzielać pierwszej pomocy i przeprowadzać resuscytację, a także odpowiedzą na wszystkie pytania – od tego, jak pomóc osobie zadławionej, po postępowanie w nagłych sytuacjach dnia codziennego.

 

Zajrzyj do naszego namiotu, sprawdź wszystko w praktyce i zabierz ze sobą umiejętności, które mogą uratować życie w najmniej oczekiwanym momencie.