badania na obecność przeciwciał do SARS CoV 2 dr Brygida BeckOd 19. maja br. w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej naszego szpitala każdy będzie mógł wykonać badanie na obecność przeciwciał do wirusa SARS-CoV-2. Posiadanie przeciwciał może oznaczać, że badana osoba jest uodporniona na koronawirusa.

 

To bardzo ważne badanie uzupełniające diagnostykę koronawirusa. Posiadanie przeciwciał może oznaczać, że badana osoba jest uodporniona na koronawirusa. Badanie wykonuje się z krwi. Wynik daje niemal stuprocentową pewność, że system immunologiczny danej osoby wytworzył przeciwciała do koronawirusa lub też nie.

Nasz szpital jest pionierem w tym apsekcie, ponieważ potrzebne zestawy odczynnikowe dopiero pojawiają się na rynku. Na dodatek są bardzo dokładne i czułe.

 

Koszt badania wynosi 100 zł. Nasze laboratorium działa 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, zatem zapraszamy na badanie w ciągu całego dnia. Badanie można wykonać, będąc przynajmniej dwie godziny po posiłku.

 

Kierownik Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej MSS dr n. med. Brygida Beck wraz z zespołem zaprasza wszystkich na badania.